Dohrávka 1.kola s Belou
Pridal Jakub Granak dňa September 05 2012 18:19:40

Dnes 5.9. v pekný pracovný deň po škole sme odohrali zápas o 13:30 hod doma s Belou. Tento zápas sme mali odohrať už minule no kvôli veľa dovolenkujúcim z Belej sa tento zápas odložil na dnes. Prečítaj si článok o priebehu zápasu v novinke.

Červené Karty: -/-

V pekný slnečný, školský deň sme odohrali dohrávku 1.kola doma s Belou. Zápas bol od úvodu vyrovnaný. V 15.min sa podarilo skórovať hosťom z Belej na 0:1. Faul o 10 minut nato v šestnástke hostí znamenal pokutový kop, ktorý premieňa Matej Madleňák a tak sa stav stretnutia mení na 1:1. Gól do šatne hostí poslal Milan Tisoň v poslednej minúte prvého polčasu. V druhom polčase sme pridali ešte dva góly a to z kopačky Matúša Farského a Tomáša Farského v minimálnom rozsahu dvoch minút. Po zápase sa Oravan tešil z ďalšej výhry.