Zápas doma s Vrútkami
Pridal Jakub Granak dňa September 08 2012 20:49:25

V sobotné ráno 10:00 hod sme odohrali zápas na domácej pôde proti Vrútkam. Od začiatku sme boli lepším tímom a prevažne sa hralo na strane hostí. Celý článok v novinke.

Červené Karty: -/-

V sobotné ráno 10:00 hod sme odohrali zápas na domácej pôde proti Vrútkam. Od začiatku sme boli lepším tímom a prevažne sa hralo na strane hostí. Už v 3.min sme viedli po góle Mateja Madleňáka. V 7.min pridal druhý gól Andrej Laštík. Tesne pred koncom prvého polčasu dal svoj druhý gól Matej Madleňák. Po zmene strán sme pridali ešte viac gólov ako v prvom polčase. Teraz sa o prvý gól už v 38.min postaral Matej Feranec. V 47.min Andrej Laštík dáva už na 5:0. O dve minútky pridáva svoj druhý gól Matej Feranec. V 52.min sa o hetrik postaral najlepší strelec žiakov Matej Madleňák. Pred koncom zápasu v 64.min pridal gól aj striedajúci Miroslav Paterek. Starší žiaci si doslova urobili na ihrisku streľnicu a takto si ponechávajú tri body.