Zápas v Žiline Mojš
Pridal Jakub Granak dňa September 15 2012 20:13:40

Dnes ráno sme odohrali zápas u súpera Žilina Mojš. Predviedli sme veľmi mizerný výkon. Prečítaj si menší článok o priebehu zápasu v novinke.

Červené Karty: -/-

Dnes ráno sme odohrali zápas u súpera Žilina Mojš. Predviedli sme veľmi mizerný výkon. V prvom polčase nám strelili gól na 1:0. Počas celého zápasu na nás útočili, hrali lepšie ale nevedeli sa presadiť. To platilo i v druhom polčase tento súper z množstvo šancami no ani jedna neskončila v sieti. V 69.min útočiaci hráč Matej Feranec, sám na obránu no brankár mu túto strelu vyráža na rohový kop. Po tomto rohovom kope lopta tiež len tak-tak podskakovala na bránkovej čiare no podarilo sa ju včas odkopnúť domácim hráčom. Domáci celok si 3 body zaslúžilo, pretože my sme nehrali nič.