Dohrávka doma proti D.Kubínu
Pridal Jakub Granak dňa September 04 2013 22:11:54

Do zápasu sme vstúpili celkom dobre, darilo sa nám prechádzať do zakončenia. Neskôr však aj Dolný Kubín začal napádať a prechádzať do útoku. V prvom polčase sa presadil v 25.min Ján Vorčák, čo bol jediný gól stretnutia. Celý článok v novinke.

Červené Karty: -/-

Do zápasu sme vstúpili celkom dobre, darilo sa nám prechádzať do zakončenia. Neskôr však aj Dolný Kubín začal napádať a prechádzať do útoku. V prvom polčase sa presadil v 25.min Ján Vorčák, čo bol jediný gól stretnutia. Dolný Kubín v druhom dejstve pritvrdil a hralo sa prevažne na našej polovici. Famózne zákroky v bránke predvádzal Filip Žofaj. Darilo sa nám odkopávať loptu preč, ďaleko od nášho územia. Hostia sa na gól preto nezmohli a tak sa zápas skončil 1:0 a my sme sa tak tešili z prvých troch bodov.